ירון אקרמן

REVO Traverse | Blue Water Glacier Glass

     

"המשקפיים REVO TRAVERSE הם הבחירה המושלמת עבור כל מי שמחפש משקפי שמש ברמה הכי גבוהה לפעילויות בחוץ וטרקינג בהרים. עם עדשות מקוטבות מזכוכית, המשקפיים מספקים הגנה מקיפה מפני הקרני UV המזיקות וסינוור מהשמש, מאפשרים ראיה ברורה ובעתיד הכי חזקה במיוחד. עמידים ואיכותיים, הם מתאימים לשימוש קיצוני ועמידים לתנאי מזג אוויר שונים. לכן, אם אתה מחפש משקפי שמש שיתאימו לאקטיבים הפועלים בטבע, אין ספק שה-REVO TRAVERSE הם הבחירה המובהקת."

מיכאל קנדל

REVO Annika 2 | Blue Water Polarized

     

"המשקפיים REVO ANNIKA 2 הם הבחירה המושלמת לכל מי שמחפש משקפי שמש ברמה הכי גבוהה לשייט וקאייקים בים, וגם לטרקינג. עדשות מקוטוות מונעות בהק וסינוור מהשמש בשעות האחרי הצהריים כאשר החזר האור חזק במיוחד. עם העדשות בגוון כחול, המשקפיים מספקים הגנה מקיפה מפני הקרני UV המזיקות ומאפשרים ראיה ברורה גם בתנאי אור קשים. ניסיתי עדשות מקוטבות ממותגים אחרים כמו רודי, אוקלי,Maui Jim, costa אבל ה-REVO מציעים רמה שונה לגמרי של ביצועים ואיכות."

אלעד גולן

REVO Descend Pro | Evegreen Photocromatic

     

"המשקפיים REVO DESCEND הם הפתרון המושלם עבור נהיגה יומיומית ולהתמודדות עם בהק וסינוור מהכבישים. עם עדשות מקוטבות פוטוקרומטיות ברמה הכי גבוהה, הם מתאימים לכל תנאי התאורה בצורה אוטומטית, מספקים הגנה מקיפה מפני השמש ואור חזק מאוד. כמו כן, העדשות מכילות גם טכנולוגיית קיטוב מיוחדת שמונעת בהק עם התכהות חלקית מאחורי שמשות הרכב, מה שמבטיח ראייה ברורה וצלולה ללא הפרעות. בנוסף, הטווח הרחב של התכהות העדשות מאפשר נסיעה בכל תנאי התאורה עם ראייה מושלמת ואיכות אופטית גבוהה.״

דניאל דהן

REVO Omega | Polarized Cylindrical Shield

     

"משקפי השמש REVO OMEGA הם הבחירה האידיאלית עבור אוהבי ספורטי האופנעים בפארק, במסלולים בהרים או פשוט רוכבים בטיילת בימים חמים ומוארים. עם עדשות מקוטבות ברמה מדהימה, הן מספקות הגנה מקיפה מפני השמש החזקה ביותר, מאפשרות ראייה ברורה גם בתנאי אור קשים, ומספקות נוחות מרבית במהלך הפעילות הספורטיבית. מה שהופך את ה-REVO OMEGA למיוחדות הן העדשות המקוטבות המיוצרות בטכנולוגיה מתקדמת שפותחה על ידי מעבדת המחקר של נאס"א. זה יוצר עדשות חדות ואיכותיות במיוחד שיתאימו לכל סוגי הפעילויות החיצוניות. בנוסף, הם משקפי שמש קלות ונוחות במיוחד, כך שתוכלו להתרכז ברכיבה ובידור בלבד, בלי להרגיש את המשקפיים על הפנים.

יואב כץ

REVO Polar | Sports Shield With Light-Adaptive Lens Option

     

"משקפי שמש REVO POLAR הם מושלמות לרצה בים ובפארק, וגם להליכות בטבע ובהרים. עם עדשות מקוטבות ברמה הכי גבוהה, הן מספקות הגנה מקיפה מפני השמש ונוחות מרבית במהלך הפעילות הספורטיבית שלי. המשקפיים מעוצבים במיוחד לריצה בים, מספקים ראיה ברורה ונקייה גם בתנאי אור קיצוניים, ועוזרים להגן מפני סינוור מהשמש כשאתה רץ במים. בנוסף, הם נוחים ללבישה ולא מצריכים כיוון מיוחד במהלך הריצה, מה שהופך אותם לבחירה מושלמת לכל עצן מקצועי או מתחיל במסלולי הספורט.

אבי א.

REVO Annika 2 | Polarized Evergreen Photochromic

     

מבחינתי, משקפי השמש REVO Annika הם ברמה אחרת לגמרי לשחקני גולף. אני משחק בקיסריה או במגרשים ברחבי העולם. העדשה פוטוקרומטית מספקת חווית ראייה משופרת ומונעים סינוור. המשקפיים מעניקים הפרדה מושלמת של צבעים בכל שעה של היום. העדשה שלהם מעניקה לי יתרון משמעותי על פני משקפי השמש הקודמים שהשתמשתי בהם. בקיצור, אני ממליץ מאוד על REVO Annika לכל מי שרוצה לשדרג את חוויית הגולף שלו ולהתעמק במשחק בצורה מקצועית ונעימה. הם לא זולות ...אבל השקעה נהדרת מול דמי המשחק במגרשים :-)״